top of page

Ogłoszenia 27.09.2020

1. Dzisiaj przypada XXVI Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu mają mieszkańcy bl. 9. Szczęść Wam Boże!

3. Moi Kochani! Miesiąc październik to czas łaski, to czas modlitwy różańcowej. Codziennie odprawiamy Różaniec po Mszy Świętej o godz. 17:00, a w niedzielę o godz. 17:15. Porządek Mszy Świętych w październiku jest następujący - pierwsza Msza Święta o godz. 17:00, po Mszy Świętej będzie Różaniec, a druga Msza Święta będzie kilka minut po godz. 18:00. Gdziekolwiek na świecie objawiała się Matka Boża to wzywała wszystkich do odmawiania Różańca. Różaniec jest jedną z najskuteczniejszych modlitw. Wiele łask możemy wyprosić u Boga za przyczyna Matki Bożej modląc się na różańcu w świątyni. Dzieci i młodzież będą kompletować układankę różańcową.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek o godz. 16:45. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych!

5. Spotkanie nowej grupy młodzieży (z klasy szóstych i siódmych) rozpoczynającej przygotowanie do bierzmowania odbędzie się dzisiaj o godz. 10:30.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę kościoła.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page