top of page

Ogłoszenia 28.02.2021

1. Dzisiaj przypada II Niedziela Wielkiego Postu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 17:45.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać trzem paniom za przygotowanie świątyni do niedzieli oraz za ofiarę na kwiatu do Grobu Pańskiego. Dyżur liturgiczny w tym tygodniu mają mieszkańcy ul. Wyzwolenia. Szczęść Wam Boże!

3. W Wielkim Poście odprawiamy nabożeństwa wielkopostne:

- drogę krzyżową w każdy piątek o godz. 17:00

- gorzkie żale z rozważaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 17:45.

Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych.

4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

- w środę od godz. 16:45;

- w czwartek po Mszy Świętej o godz. 17:30;

- w piątek po Mszy świętej o 17:30;

- w sobotę od godz. 16:45.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Mamy do nabycia paschaliki na Liturgię Światła w Wielką Sobotę i na stół wielkanocny w cenie 10 zł.

7. Nasze rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę za tydzień. Będą one trwały trzy dni: w niedzielę, poniedziałek i wtorek. We wtorek będzie spowiedź rekolekcyjna. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w rekolekcjach, abyśmy wykorzystali ten czas łaski na duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych. Msze święte z naukami dla dorosłych w poniedziałek i we wtorek bedą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00. W tym roku rekolekcje wygłosi do nas ks. Sebastian Wyrozumski - wikariusz parafii Św. Stanisława BM w Wieluniu.

8. Od kilku dni przy plebanii stoi rower. Prosimy o zgłoszenie się właściciela.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page