top of page

Ogłoszenia 28.03.2021

1. Dzisiaj przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Gorzkie Żale z rozważaniem pasyjnym o godz. 17:45. Dzisiaj w czasie każdej Mszy Świętej błogosławieństwo i poświęcenie palm.

2. Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Obrony Narodowej. Szczęść Wam Boże!

3. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania przychodzi do kościoła w Wielki Czwartek o godz. 18:00.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty do grobu Pana Jezusa.

5. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła.

6. Uroczysty obchód Triduum Paschalnego rozpoczniemy w Wielki Czwartek - Mszą Świętą Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00. Po Mszy Świętej będziemy adorować Pana Jezusa w "ciemnicy" do godz. 22:00. Ciemnica będzie w naszej kaplicy.

W Wielki Piątek odprawimy drogę krzyżową o godz. 17:30. Następnie rozpocznie się Liturgia Męki Pańskiej. Adoracja Pana Jezusa przy grobie do godz. 22:00. Adorację będziemy kontynuować w Wielką Sobotę od godz. 09:00 przez cały dzień do godz. 22:00. Obowiązuje post ścisły.

W Wielką Sobotę będziemy święcić pokarmy na stół wielkanocny od godz. 09:00 do 15:00 włącznie (co pół godziny).

W Wielką Sobotę będzie uroczysta Liturgia Wigilii Paschalnej o godz. 18:00. Na liturgię przychodzimy z paschalikami, świecami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych uroczystych i pięknych - bogatych liturgicznie obchodach Świętego Triduum Paschalnego. Zachęcamy do adoracji Pana Jezusa przy grobie: dorosłych, młodzież i dzieci. Niech swoją godzinę adoracji ma: młodzież, ministranci, Kółka Różańcowe, Pomocnicy Maryi Matki Kościoła. Niech każdy z nas znajdzie czas na osobiste spotkanie się z Panem Jezusem. On otwiera dla Ciebie swoje Najświętsze Serce - zdrój miłosierdzia i wszelkich łask. Ty także odpowiedz miłością i zaproś Go do swojego serca, do swojego życia, do wszystkich Twoich spraw, aby błogosławił, obdarzał potrzebnymi łaskami Twoją rodzinę.

Uroczysta Rezurekcja będzie w niedzielę o godz. 07:00. Następnie msze święte będą odprawione o godz. 10:30, 12:00 i 18:00.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych msze święte będą odprawione w porządku niedzielnym: o godz. 09:00, 10.30, 12.00 i 18:00.

Poświęcenie samochodów, motocykli oraz wszystkich pojazdów mechanicznych będzie po mszy świętej o godz. 12:00.

7. Wielkie Bóg zapłać za posadzenie pięknych bratków przy krzyżu misyjnym.

8. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc w zrobieniu wiosennych porządków przy kościele RUK-owi z naszego Urzędu Miasta i Gminy.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page