top of page

Ogłoszenia 28.11.2021

1. Dzisiaj przypada I Niedziela Adwentu. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Wiśniowej. Szczęść Wam Boże!

3. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 16:30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

4. W adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie o godz. 17:30. Dzieci i młodzież kompletują układankę adwentową i zbierają dobre uczynki oraz losują Dzieciątko. Dorośli także podejmują dobre postanowienia.

5. Opłatek, tak jak w ubiegłym roku, przyniesie do Waszych mieszkań i domów nasz pan Organista. Bardzo proszę przyjmijcie Pana Organistę ze szczerym i otwartym sercem.

Planowany program roznoszenia opłatka jest następujący:

- poniedziałek od godz. 09:00 - ul. Żeromskiego, ul. Paderewskiego, ul. Sienkiewicza, ul. Szkolna, ul. Dmowskiego i ul. Wyzwolenia

- wtorek od godz. 11:30 - Zalesiaki Łąki

- środa od godz. 09:00 - ul. Mickiewicza, ul. Wierzbowa, Plac Geodetów

- czwartek od godz. 09:00 - ul. Jagiełły, ul. Słoneczna, ul. Modrakowa, ul. Wiśniowa, Sukiennice

- piątek od godz. 09:00 - ul. Krupy, ul. Targowa, ul. Parkowa, ul. Usługowa, ul. Przemysłowa, ul. Grunwaldzka

- sobota od godz. 09:00 - ul. Kopernika, ul. Łokietka, ul. Pokoju, ul. Jurgielewiczowej, ul. Nadwarciańska, ul. Wojska Polskiego

- niedziela od godz. 15:00 - ul. Sikorskiego

Pan Organista będzie roznosił opłatek z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

6. Mamy do nabycia świece Caritas na stół wigilijny w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom w zakrystii w cenie 8 zł - mała świeca; 17 zł - duża świeca.

7. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w niedzielę za tydzień. Będą one trwały trzy dni: w niedzielę, poniedziałek i we wtorek. W poniedziałek będzie spowiedź rekolekcyjna. W niedzielę nauki rekolekcyjne poprowadzi nasz misjonarz - ks. Rafał Kipigroch. W poniedziałek i we wtorek Msze Święte z naukami będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00, 16:00 i 18:00.

8. W niedzielę za tydzień po każdej mszy świętej odbędzie się zbiórka do puszek na misje dla ks. Rafała.

9. 6 grudnia przypada uroczystość Świętego Mikołaja. Św. Mikołaj przybędzie do naszej świątyni, do Was - kochane dzieci - w niedzielę za tydzień o godz. 15:00. Bardzo proszę dorosłych o podtrzymanie świętej tradycji i o przygotowanie się na przyjście św. Mikołaja.

10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła, które obecnie w całości są przeznaczone na drzwi do nowego kościoła.

11. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page