top of page

Ogłoszenia 29.05.2022

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bl. 3 za dyżur liturgiczny w świątyni i za ofiarę na budowę kościoła. Dyżur liturgiczny przejmują rodzice dzieci pierwszokomunijnych. Szczęść Wam Boże!

3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary na budowę naszego kościoła.

Moi Kochani! Panie i Panowie - Przedstawiciele naszej Parafii rozpoczęli zbiórkę ofiar na budowę naszego kościoła. Jest to pierwsza zbiórka ofiar na budowę naszej świątyni w tym roku. Są to dobrowolne ofiary wpisane na specjalnie przygotowane listy z pieczęcią parafialną i podpisem Proboszcza. Listy te, podobnie jak i te z ubiegłych lat pozostaną w archiwum Parafii. Bardzo proszę przyjmijcie Przedstawicieli naszej Parafii ze szczerym i otwartym sercem, abyśmy mogli kontynuować następny etap na budowie naszej pięknej bazyliki. A czeka nas wiele pracy: dokończenie instalacji elektrycznej, tynki w środku i posadzka.

4. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w czasie nabożeństw czerwcowych.

5. Uroczystość I Komunii Świętej w naszej Parafii odbędzie się 5 czerwca, tj. w niedzielę za tydzień w czasie Mszy Świętej o godz. 12:00. Bardzo prosimy osoby niezwiązane z Uroczystością I Komunii Świętej o wybór w tym dniu innej godziny Mszy Świętej.

6. Uroczystość Bożego Ciała przypada w dniu 16 czerwca. Trasa procesji eucharystycznej w tym roku będzie następująca:

I ołtarz - na ul. Wierzbowej przy posesji p. Panków i Ziębów

II ołtarz - na ul. Sikorskiego przy posesji p. Tasarzów i Koniecznych

III ołtarz - na ul. Szkolnej przy posesji p. Tkaczyńskich i Pułków

IV ołtarz - w nowym kościele, za który odpowiedzialni są mieszkańcy bl. 19.

Msza święta po procesji będzie około 11:30. Bardzo prosimy o zaangażowanie się drogich Parafian z sąsiednich ulic i bloków w strojenie ołtarzy na Boże Ciało.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page