top of page

Ogłoszenia 30.01.2022

1. Dzisiaj przypada IV Niedziela Zwykła. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom z ul. Żeromskiego za dyżur liturgiczny w świątyni oraz za ofiarę na budowę kościoła. Msza święta w intencji mieszkańców będzie 22.03. godz. 09:00. W tym tygodniu dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy ul. Paderewskiego. Szczęść Wam Boże!

3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie dzisiaj o godz. 10:30.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu:

- we wtorek od godz. 16:30 z różańcem do Najdroższej Krwi Chrystusa;

- w środę od godz. 17:30;

- w czwartek po Mszy Świętej o godz. 17:30;

- w piątek po Mszy świętej o 17:30;

- w sobotę od godz. 18:30.

5. W najbliższą środę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, tj. Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Na Msze Święte przychodzimy ze świecami.

6. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego będzie również w najbliższą środę w godz. 08:00-12:00. Sprzęt będzie można złożyć pod kasztanem.

7. Składamy wielkie Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na budowę naszego kościoła.

8. Moi Kochani! Zakończyliśmy wizytę kolędową w naszej Rodzinie Parafialnej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji, za bardzo miłe i gościnne przyjęcie oraz za wszelkie znaki życzliwości dla Waszych kapłanów oraz dla budowy naszej bazyliki.

Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym dniu może umówić się na zaległe spotkanie kolędowe w dogodnym terminie.

9. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 8 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page