top of page

Ogłoszenia 30.05.2021

1. Dzisiaj przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Msze święte będą odprawione o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 (Rocznica I Komunii Świętej) oraz 18:00. Nabożeństwo majowe o godz. 17:45.

2. W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy ul. Pokoju. Szczęść Wam Boże!

3. Jutro przypada święto Nawiedzenia NMP. Msze święte będą odprawione w porządku następującym: o godz. 09:00 i 18:00. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy Świętej.

4. W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku procesja eucharystyczna będzie wokół nowego kościoła po Mszy Świętej o godz. 09:00. Druga Msza Święta będzie o godz. 11:30. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:45, a msza święta wieczorna o godz. 18:00.

Za wystrój świątyni, kwiaty, przygotowanie świątyni do uroczystości odpowiadają mieszkańcy bl. 1, bl. 2, bl. 3, szer. 4/5 i bl. 10. Bardzo prosimy miłe Panie i drogich Panów o godne przygotowanie asysty liturgicznej w Boże Ciało.

Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe będą sypać kwiatki w procesji w strojach pierwszokomunijnych. Bardzo prosimy dzieci o przynoszenie płatków kwiatów do sypania. Próba sypania kwiatków w procesji będzie w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19:00 dla wszystkich dzieci.

5. W czerwcu odprawiamy codziennie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie - po ostatniej Mszy świętej, a w niedzielę o godz. 17:45. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału.

6. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek, Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w czasie nabożeństw czerwcowych.

7. Do nabycia Tygodnik Katolicki - Niedziela w cenie 6 zł... Intencje mszalne...

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page