DUSZPASTERZE

janczykc.png

proboszcz   (od 01.01.1995)

ks. Czesław Paweł JANCZYK

Urodzony 26.01.1959 w Piotrkowie Trybunalskim. Pochodzi z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Woli Krzysztoporskiej. Został wyświęcony na kapłana 10.06.1984. Pełnił rolę wikariusza terenowego w parafii od 28.07.1994 do czasu zostania proboszczem.

Dzień imienin ks. Czesława przypada 20 lipca

leskik.png

wikariusz   (od 16.08.2016)

ks. Krzysztof Grzegorz ŁĘSKI

Urodzony 28.10.1982 w Częstochowie. Pochodzi z parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski
w Częstochowie. Został wyświęcony na kapłana 26.05.2007.

Dzień imienin ks. Krzysztofa przypada 25 lipca

BYLI WIKARIUSZE

ks. Robert TARASEK

2015-2016

ks. Leszek AMBROŻY

2014-2015

ks. Mariusz MRUSZCZYK

2011-2014

ks. Rafał GNIŁA

2008-2011

ks. Stefan LEŚNIEWSKI

2007-2008

ks. Marek LATOS

2001-2007

ks. Jacek KOŁODZIEJCZYK

1998-2001

ks. Paweł HADAŚ

1997-1998