POWOŁANIA Z PARAFII

ks. Rafał KIPIGROCH

misjonarz

Mieszkaniec Działoszyna, wyświęcony na kapłana 11.06.2011 r. Obecnie pracuje na misjach w Peru, pełniąc funkcję wicerektora Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Iquitos - Wikariat Apostolski San José del Amazonas.

Losy ks. Rafała można obserować na stronie internetowej: http://www.ksrafalkipigroch.pl/

ks. Grzegorz PASZTALENIEC

kapłan

Mieszkaniec Działoszyna, wyświęcony na kapłana w 2009 r.

Obecnie pracuje jako wikariusz w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Woli Krzysztoporskiej.

Długoletni wicemoderator we Wspólnocie MAMRE.

ks. Piotr SOKALSKI

kapłan

Mieszkaniec Działoszyna, wyświęcony na kapłana 10.05.2008 r.

Obecnie pracuje jako wikariusz w parafii św. Wojciecha BM w Częstochowie.

s. Aleksandra NOWAK

siostra zakonna, Sióstry Służki NMP Niepokalanej

Stacjonuje w Mariówce, gdzie znajduje się Dom Generalny Sióstr Służek. Pracuje w internacie z gimnazjalistami i licealistami, odpowiada za duszpasterstwo powołań. Organizuje tam rekolekcje.
Aktywnie włączyła się w przygotowania Światowych Dni Młodzieży i w nich uczestniczyła. Jako moderatorka jeździ na wakacyjne oazy. Studiowała w Rzymie pedagogikę formacji powołań.