PACZUSZKA DLA MALUSZKA 2021

Screenshot 2021-11-06 at 01.23.42.png

Działoszyn, 07.01.2022

Podsumowanie zbiórki i przekazania darów

W okresie Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia 2021 nasza parafia włączyła się w ogólnopolską akcję "Paczuszka dla Maluszka". Dzięki ofiarnym sercom parafian i osób zaprzyjaźnionych z różnych części Polski, zebrano dary o łącznej wartości znacznie przekraczającej 5 tys. złotych. Wszystkie podarunki zostały przekazane na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego "Dom Życia" w Częstochowie (strona internetowa: domzycia.pl). Siostra Barbara, dyrektor Ośrodka, z wielką gościnnością przyjęła przedstawicieli naszej parafii, przekazując na ich ręce szczere podziękowania dla wszystkich darczyńców za okazane serce.

Poniżej zamieszczone zostały oficjalne podziękowania, a także zdjęcia ze zbiórki i przekazania darów, które odbyło się 07.01.2022r.

podziekowanie.HEIC

Zbiórka darów w czasie Adwentu oraz Bożego Narodzenia 2021.

Adwent.HEIC
Boże Narodzenie.HEIC

Przekazanie darów i wizyta w Ośrodku Preadopcyjnym "Dom Życia".

auto2.HEIC
auto1.HEIC