top of page

PACZUSZKA DLA MALUSZKA 2022

Screenshot 2021-11-06 at 01.23.42.png

Działoszyn, 07.01.2023

Podsumowanie zbiórki i przekazania darów

      Już po raz drugi w naszej parafii została zorganizowana zbiórka darów dla najmłodszych potrzebujących pod szyldem akcji  "Paczuszka dla Maluszka". Dzięki ofiarnym sercom parafian i osób zaprzyjaźnionych z różnych części Polski, zebrano dary o łącznej wartości około 4 tys. złotych. Wszystkie podarunki zostały przekazane na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego "Dom Życia" w Częstochowie (domzycia.pl).

               Siostry z wdzięcznością przyjęły dary i złożyły na ręce wszystkich parafian gorące podziękowania za ofiarność i dary serca. Siostry przekazały, że aktualnie w ośrodku przebywa komplet 15-ga dzieci oczekujących na adopcję. Wszystkie pokarmy, ubranka i pozostałe dary pozwolą na zapewnienie najlepszej możliwej opieki i nadanie godności tym niewinnym istotom, które w pierwszych miesięcy życia już spotkały się z odrzuceniem i doświadczyły cierpienia od najbliższych.

           Poniżej zamieszczone zostały oficjalne podziękowania, a także zdjęcia ze zbiórki darów w naszej parafii w okresie Adwentu i Bożego Narodzenia 2022-23.

Paczuszka dla Maluszka 2022 - podziękowanie.jpg
podziekowania2.jpg

Zbiórka darów w czasie Adwentu oraz Bożego Narodzenia 2022

zbiorka1.jpg
zbiorka2.jpg
paczki.jpg
bottom of page