Ogłoszenia 10.12.2023

1. Dzisiaj przypada II niedziela adwentu. Msze święte będą odprawione

o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom

ul. Łokietka za dyżur liturgiczny w świątyni.

W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy

ul. Sikorskiego.

3. W adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie o 17:30. Dzieci i młodzież kompletują układankę adwentową, robią dobre uczynki oraz losują Dzieciątko. Dorośli także podejmują dobre postanowienia i czynią dobre uczynki.

4. Mamy do nabycia świece Caritas w ramach akcji "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Świece duże po 20 zł, a małe po 10 zł.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

6. Dziś rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe, które do nas głosi ks. Mariusz Nabiałek, Proboszcz parafii p.w. Św. Rocha w Konopnicy. W poniedziałek i wtorek msze święte z naukami dla dorosłych będą odprawione w porządku następującym: o 9:00, 16:00 i 18:00. W poniedziałek jest dzień spowiedzi świętej. Spowiedź 30 minut przed każdą mszą świętą.

7. Kandydaci do bierzmowania przyjdą do kościoła w poniedziałek o 17:45.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela oraz NIEDZIELA. MAGAZYN

9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Włoch samolotem, na początku kwietnia (zaraz po Wielkanocy). Będzie trwała 10 dni. Szczegółowe informacje udzielamy na plebanii. Można się zapisywać.