Ogłoszenia 28.01.2024

1. Dzisiaj przypada IV niedziela zwykła. Msze święte będą odprawione

o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bloku 1 za dyżur liturgiczny w świątyni.

Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bloku 2.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od 17.30. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

Adoracja Najświętszego sakramentu będzie:

*w czwartek w czasie mszy świętej o 17:30

*w piątek w czasie mszy świętej o 18:00

*w sobotę po mszy świętej o 18:00

5. W najbliższy piątek - 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte będą odprawione o 9.00 i 18.00. Na mszę świętą przychodzimy ze świecami. Poświęcenie świec w czasie każdej mszy świętej.

6. Zakończyliśmy wizytę kolędową w naszej rodzinie parafialnej. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone przy tej okazji, za bardzo miłe i gościnne przyjęcie oraz za wszelkie znaki życzliwości dla waszych kapłanów oraz dla budowy naszej bazyliki.

Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym dniu, może się umówić na zaległe spotkanie kolędowe w dogodnym terminie.

7. Prosimy, aby chętni na pielgrzymkę do Włoch zapisywali się u Proboszcza w najbliższych dniach.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela oraz NIEDZIELA. MAGAZYN