Ogłoszenia 29.10.2023

1. Dzisiaj przypada XXX niedziela zwykła. Msze święte będą odprawione

o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00. Różaniec o 17:15

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom

ul. Żeromskiego za dyżur liturgiczny w świątyni.

W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy

ul. Paderewskiego.

3. W najbliższą środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą odprawione o godzinie 9:00 i 18:00.

Pierwszy różaniec za zmarłych w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych będzie w środę o 17.15.

4. W najbliższy czwartek tj. 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte będą odprawione o 9:00 i 18:00. Różaniec za zmarłych w wypominkach oktawalnych będzie o 17:15.

5. W tym tygodniu przypada Pierwsza Środa i Czwartek oraz Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź święta pierwszopiątkowa będzie w piątek od 16:30. Serdecznie zapraszamy dzieci młodzież i dorosłych.

6. Wielkie Bóg zapłać

za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym mężczyznom za pomoc przy instalowaniu zewnętrznych drzwi do zakrystii, a Panu Mariuszowi Cymbikowi za Manitou. Nasza parafia, a raczej nasza bazylika wzbogaciła się o piękne drzwi zewnętrzne do zakrystii odlane z brązu, na których widnieje płaskorzeźba Św. Michała Archanioła depczącego, zwyciężającego szatana.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela oraz NIEDZIELA. MAGAZYN