Ogłoszenia 3.03.2024

1. Dzisiaj przypada III niedziela Wielkiego Postu. Msze święte będą odprawione

o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom bloku 6 za liturgiczny w świątyni.

Dyżur liturgiczny przejmują mieszkańcy bloku 7.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

4. Mamy do nabycia paschaliki na liturgię światła w Wigilię Paschalną. Paschalik można nabyć za 10 złotych.

5. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa i Czwartek miesiąca.

Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie:

*we wtorek z Koronką do Najdroższej Krwi Chrystusa po mszy świętej o 18.00 w kaplicy

*w środę po mszy o 18.00 w kaplicy

*w czwartek w czasie pierwszej mszy świętej

6. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie dzisiaj o 12.00 .

7. Spowiedź święta w Wielkim Poście w ramach Dnia Skupienia bedzie 5 marca, tj. w najbliższy wtorek. Msze święte z naukami dla dorosłych we wtorek 5 marca będą odprawione w porządku następującym: o 9.00, 16.00 i 18.00.

Przed nawiedzeniem Matki Bożej Częstochowskiej w kopii cudownego obrazu będzie renowacja naszych Misji, które przeżywaliśmy w marcu ubiegłego roku. Tę renowację rozpoczniemy 2 czerwca w niedzielę. Będzie ona trwała do czwartku 6 czerwca włącznie, kiedy będziemy przyjmowali Matkę Bożą.

8. Do nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela.