Ogłoszenia 3.12.2023

1. Dzisiaj przypada I niedziela adwentu. Msze święte będą odprawione

o godzinie 09:00, 10:30, 12:00 oraz 18:00.

2. Serdeczne Bóg zapłać mieszkańcom

ul. Kopernika za dyżur liturgiczny w świątyni.

W tym tygodniu dyżur liturgiczny w świątyni przejmują mieszkańcy

ul. Łokietka.

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Wtorek, Środa i Czwartek miesiąca.

Adoracja z Koronką do Najdroższej Krwi Chrystusa będzie we wtorek o 16:45. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Pierwszą Środę będzie o 18:30.

4. W adwencie odprawiamy roraty w dni powszednie o 17:30. Dzieci i młodzież kompletują układankę adwentową, robią dobre uczynki oraz losują Dzieciątko. Dorośli także podejmują dobre postanowienia i czynią dobre uczynki.

5. Mamy do nabycia świece Caritas w ramach akcji "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom". Świece duże po 20 zł, a małe po 10 zł.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

7. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w niedzielę za tydzień. Będą trwały trzy dni: w niedzielę,

w poniedziałek i we wtorek. W poniedziałek będzie spowiedź rekolekcyjna.

W tym roku rekolekcje adwentowe poprowadzi

ks. Mariusz Nabiałek, Proboszcz parafii

p.w. św. Rocha w Konopnicy.

8. Mamy już opłatek na stół wigilijny. Bardzo prosimy o zabranie opłatka do poszczególnych bloków i na kolejne ulice. Wszystkie ofiary z opłatka są przeznaczone na budowę naszego kościoła.

9. nabycia Tygodnik Katolicki Niedziela oraz NIEDZIELA. MAGAZYN

10. W najbliższą środę o 16:30 w kaplicy spotkamy się ze Świętym Mikołajem.

11. W najbliższy piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą odprawione o 9.00 i 18.00.