Uwielbienie z Maryją

W poniedziałek w ramach renowacji Misji Świętych w kościele parafialnym odbyło się radosne uwielbienie z Maryją, w czasie którego w modlitwie i śpiewie powierzaliśmy opiece Matki Bożej i Jej Syna całą parafię, duszpasterzy i wszystkich wiernych parafian.

Gorąco zapraszamy również jutro, w dzień pokuty, do spowiedzi i Eucharystii. Po ostatniej Mszy Świętej, około godziny 18:45, gromadzimy się na nabożeństwie z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie! Będziemy się adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i modlić się za wszystkie osoby potrzebujące uzdrawiającego dotyku samego Zbawiciela. Czyli tak naprawdę za każdego z nas! Do zobaczenia :)

©2020-hodie    Parafia bł. Michała Kozala BM, 98-355 Działoszyn, pl. Jana Pawła II 1  |  43 841 34 67

Designed with Wix.com by Tomasz Zięba <tomasz.zieba.71@gmail.com>